top of page

III Niedziela Zwykła - 21.01.2024

  • Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby archidiecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary.

  • Dzisiejsza niedziela przeżywana jest jako Niedziela Słowa Bożego, na podstawie Listu Apostolskiego Aperuit illis papieża Franciszka z 2019 roku. Niech ten dzień zachęci nas do codziennej lektury Pisma Świętego. Zapraszam również do dołączenia do grupy lektorów, którzy czytają Słowo Boże w czasie Mszy świętej w ramach Diakonii Liturgicznej.

  • W tym tygodniu zakupiliśmy 1500 litrów oleju opałowego do ogrzewania kościoła. Kolektę przyszłych niedziel przeznaczymy na pokrycie kosztów z tym związanych.

  • Dzisiaj kończymy tegoroczne odwiedziny duszpasterskie. Dziękuję wszystkim, którzy zaprosili nas do swoich domów i mieszkań na wspólną modlitwę i chwilę rozmowy, za wszelkie poruszone tematy, sugestie i pomysły związane z funkcjonowaniem naszej parafii. Dziękuję również za złożone ofiary, które wykorzystamy na cele związane ze zbliżającym się remontem kościoła i budową domu parafialnego.

  • Kolęda dodatkowa dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć odwiedzin duszpasterskich w wyznaczonym terminie odbędzie się 28 stycznia. Proszę zgłaszać kolędę dodatkowa w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie.

  • Od poniedziałku wracamy do stałych godzin Mszy Świętych, nabożeństw i funkcjonowania kancelarii parafialnej.

  • Sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom ul. Pogodnej, nry 28, 33, 35, 39, 46c, 46b.

  • Bóg zapłać tym, którzy wczoraj posprzątali kościół i złożyli ofiarę.

  • Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę do Wilna w dniach od 15-go do 20-go lipca. Z planem pielgrzymki i wszystkimi potrzebnymi informacjami można zapoznać się w kancelarii lub zakrystii.


282 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page