IV Niedziela Wielkiego Postu - Ogłoszenia

Zaktualizowano: 11 minut temu

·        Dzisiaj rozpoczynamy nasze parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Wygłosi je w tym roku ks. dr Wojciech Kamczyk, wykładowca patrologii na Wydziale Teologicznym UŚ, którego serdecznie witam. Szczegółowy plan rekolekcji jest wywieszony z tyłu kościoła. Zapraszam do licznego udziału.

·        Od dzisiaj po każdej Mszy świętej odmówimy krótką Nowennę do św. Józefa przed jego uroczystością.

·        W zakrystii (przedsionku kościoła) można nabyć wielkanocne świece i paschaliki Caritas w różnej formie i wielkości.

·        W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej z modlitwą za zmarłych o godz. 17.15. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.

·        W tym tygodniu w piątek można będzie również uczestniczyć w Ekstremalnej Drodze Krzyżowej, która wyruszy z naszego kościoła po Mszy świętej o godz. 19.00. Szczegóły na plakacie.

·        W niedzielę zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30

·        Nadal poszukujemy osoby do pomocy w zakrystii. Zachęcam aby podjęcia tej posługi chociaż na okres próbny.

·        Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę do Wilna w dniach od 15-go do 20-go lipca. Po Mszy świętej o godz. 10.30 można wpłacić zaliczkę w salce parafialnej. Z planem pielgrzymki i wszystkimi potrzebnymi informacjami można zapoznać się na plakatach i pod nr telefonu: 662 924 616. Cena: 200 € plus 950 zł

·        Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” oraz „Gościa Niedzielnego Ekstra”

Zapowiedzi przedślubne:

Dominik Szołtysek, l. 28 zam. Borowa Wieś i Anna Szafraniec l. 30 zam. Wyry