top of page

IX Niedziela Zwykła - 2.06.2024

  •         Dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w organizację procesji Bożego Ciała. Dzieciom za sypanie kwiatów, górnikom za posługę przy baldachimie, Bożogrobcom i wszystkim uczestniczącym w procesji. Dziękuje za przygotowanie ołtarzy i za złożone ofiary na kwiaty. Na kwiaty zebraliśmy 1350 zł. Bóg zapłać! Pozostałe środki przeznaczymy na kwiaty do kościoła

  •         O godz. 15.30 zapraszam na nieszpory niedzielne.

  • O godz. 20.00 zapraszam na nabożeństwo do św. Jana Pawła II

  •         W tym tygodniu przypada I czwartek i I piątek miesiąca. Z tej okazji zapraszam na comiesięczną spowiedź dzieci szkoły podstawowej  w czwartek  od godz. 17.00. Zapraszam również dzieci, które w tym roku po raz pierwszy przystąpiły do spowiedzi świętej i I Komunii świętej. Comiesięczna spowiedź święta, to najlepszy sposób kształtowania sumienia u dzieci i młodzieży oraz pomoc we wzrastaniu w wierze. Zachęcam rodziców aby dopilnowali swoje dzieci.

  •         W piątek obchodzić będziemy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Jest to również I piątek miesiąca. Chorych i starszych wiekiem parafian, chętnych do odwiedzin z posługą sakramentalną proszę zgłosić w zakrystii.

  •         Przy gazetach wyłożone są formularze do zapisów na parafialną pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Na formularzach prosimy zaznaczyć wybrane opcje noclegów i przejazdu. Opłatę dla sprawniejszej organizacji najlepiej uiścić od razu przy składaniu deklaracji. Zapisy do 16-go czerwca Wraz z Diakonią Pielgrzymkowa zapraszamy do uczestnictwa. 

445 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page