Niedziela Chrztu Pańskiego - 7.01.2024

• Dzisiaj ostatni dzień okresu Bożego Narodzenia. Zapraszam na nieszpory kolędowe o godzinie 15.30.

• Dziękuję paniom Oli, Ani i Marcie za przygotowanie wczorajszych Jasełek, a dzieciom za zaangażowanie i występ. Pani Barbarze i przyjaciołom dziękuję za poprowadzenie wspólnego kolędowania, panu Karolowi za nagłośnienie, a Diakonii Posług za przygotowanie słodkiego poczęstunku. Bóg zapłać!

• Jutro zapraszamy na Godzinę Uwielbienia Chrystusa w Najświętszym Sakramencie oraz w Szopce Betlejemskiej o godz. 20.00

• Sprzątanie kościoła powierzamy parafianom z ul. Pogodnej 16, 17, 21, 22, 23

• Bóg zapłać za piątkowe sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę.

• Trwają odwiedziny duszpasterskie. Z tej okazji rano o godzinie 8.00 zapraszam na Msze świętą mieszkańców ulic, których odwiedzimy po południu.

• Kolęda dodatkowa dla tych, którzy z różnych powodów nie mogli przyjąć odwiedzin duszpasterskich w wyznaczonym terminie odbędzie się 28 stycznia. Proszę zgłaszać kolędę dodatkowa w kancelarii, zakrystii lub telefonicznie.

• Przypominam, że większości dni kolędowych nie będzie Mszy świętej wieczorem.

• Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę do Wilna w dniach od 15-go do 20-go lipca. Z planem pielgrzymki i wszystkimi potrzebnymi informacjami można zapoznać się na plakatach i pod nr telefonu: 662 924 616. Cena: 200 € plus 950 zł

• O docenienie daru różnorodności w Kościele

• Módlmy się do Ducha Świętego, aby pomógł nam rozeznać dary różnych charyzmatów we wspólnotach chrześcijańskich i odkryć bogactwo wielu tradycji liturgicznych wewnątrz Kościoła.