top of page

Niedziela Miłosierdzia Bożego

Zaktualizowano: 14 kwi

  • Dzisiaj Niedziela Bożego Miłosierdzia i początek Tygodnia Miłosierdzia. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby archidiecezjalnej Caritas

  • O godz. 15.30 zapraszam na świąteczne nieszpory

  • Jutro Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o godzinie 8.00 i 18.00. Z tej okazji zachęcamy do podjęcia Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, w czasie Mszy o godz. 18.00. Deklaracje można znaleźć na stoliku, a deklarację zapisać w zakrystii.

  • O godz. 20.00 zapraszam na Godzinę Uwielbienia Pana Jezusa w Najświętszym Sakramencie.

  • Informujemy, że tegoroczna piesza pielgrzymka na Jasną Górę odbędzie się w dniach  od 29.06 do 2.07. Już teraz zachęcamy do uczestnictwa. Reszta szczegółów w krótce.

  • Parafia Wszystkich Świętych w Pszczynie skierowała pytanie o możliwość przenocowania pielgrzymów z soboty na niedzielę 22 na 23 czerwca. Pielgrzymka to trud i niewygody, a zatem pielgrzymi nie mają dużych wymagań: dach nad głową, jakieś miejsce do spania (może to być również materac na podłodze) i dostęp do łazienki (prysznica). Zapraszam, aby składać deklaracje, jeśli ktoś może w ten sposób okazać pomoc pielgrzymom.  

634 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

コメント


bottom of page