V Niedziela Wielkanocy

•         O godz. 15.30 zapraszam na niedzielne nieszpory

•         W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszam na poranne Msze wotywne i nabożeństwa z tym związane.

•         W czwartek 2 maja zapraszam na nabożeństwo do św. Jana Pawła II o godz. 20.00

•         W piątek odwiedzimy chorych i starszych wiekiem parafian z posługą sakramentalną. Chętnych do odwiedzin można zgłaszać w zakrystii.

•         Z racji uroczystości Matki Bożej Królowej Polski w piątek nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

•         W sobotę zapraszam do sprzątania kościoła rodziców dzieci I-komunijnych na godz. 8.00

•         W środę zaczyna się maj, a zatem i nabożeństwa majowe. Zapraszamy na zawsze pół godziny przed Mszą świętą.

•         Po Mszy świętej o godz. 10.30 w salce można wpłacić pozostałą kwotę na pielgrzymkę do Wilna

•         Deklarację osób gotowych przenocować pielgrzymów z Pszczyny, z 22 na 23 czerwca można złożyć w zakrystii lub kancelarii.

•         Nadal poszukujemy osoby, która zaangażuje się w pomoc w zakrystii. Zapraszamy chociaż na okres próbny.

583 wyświetlenia0 komentarzy