V Niedziela Zwykła - 4.02.2023

·        W Piekarach Śląskich przy sanktuarium został otwarty i poświęcony nowy dom rekolekcyjny naszej Archidiecezji. W gazetce znajdziemy słowo abp. Adriana z tej okazji, zaproszenie do odwiedzania tego domu oraz do skorzystania z oferty rekolekcji zamkniętych, które będą miały tam miejsce.

·        Dziękuje Diakonii Posług za rozebranie i uprzątnięcie szopki, dekoracji świątecznych oraz choinek. Przy okazji zapraszam do dołączenia do tej Diakonii.

·        W piątek zapraszamy na nabożeństwo do św. ojca Pio o godz. 17.30

·        Trwają ferie zimowe, dlatego w tym tygodniu kancelaria będzie nieczynna.

·        Już w przyszłym tygodniu rozpoczniemy Wielki Post. Jeśli ktoś jeszcze ma w domu palmę poświęcona w zeszłym roku, to można ja w tym tygodniu przynieść do zakrystii. Zostanie z nich przygotowany popiół na środę popielcową.

·        Sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom ul. Pogodnej, nry 32, 36, 37, 40, 44, 48

·        Bóg zapłać tym, którzy wczoraj posprzątali kościół i złożyli ofiarę na kwiaty.

·        Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę do Wilna w dniach od 15-go do 20-go lipca. Z planem pielgrzymki i wszystkimi potrzebnymi informacjami można zapoznać się na plakatach. Cena: 200 € plus 950 zł