top of page

VI Niedziela Wielkanocy

  •        Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach. Diakoni naszego seminarium rozpoczynają dzisiaj rekolekcje przed święceniami, które odbędą się 11 maja w katowickiej katedrze. Pamiętajmy o nich w naszych modlitwach. Słowo Arcybiskupa z tej okazji zamieszczone jest w Gazetce.

  •         O godz. 15.30 zapraszam na nabożeństwo majowe. Zapraszam na te nabożeństwo również w tygodniu pół godziny przed Mszą świętą

  • W poniedziałek o godz. 20.00 zapraszamy na Godzinę Uwielbienia Chrystusa

  •         W tym tygodniu przypadają Dni Krzyżowe, czyli tradycyjne nabożeństwa z modlitwą o dobre urodzaje. W poniedziałek odbędą się o godz. 17.15 przy krzyżu na ul. Piaskowej, we wtorek o 6.15 na cmentarzu, a w środę o 17.15 na ul. Równoległej.

  •         W poniedziałek i w środę zapraszamy na próbę przed I Komunią dzieci i rodziców o godz. 19.00.

  •         Spowiedź dla dzieci przed I Komunią w piątek o godz. 16.30 (klasa 3 A) i o godz. 17.15 (klasa 3 B)

  •         I Komunia w naszej parafii będzie miała miejsce w przyszłą niedzielę 12 maja o godz. 10.30. Z racji ograniczonego miejsca w naszym kościele na tę Msze świętą zapraszamy głownie rodziny dzieci przystępujących do I Komunii. Kolejna Msza święta będzie przesunięta o pół godziny na 12.30.

396 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page