VI Niedziela Zwykła - ogłoszenia

·        Dzisiaj obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Pamiętajmy w modlitwie o wszystkich chorych zwłaszcza w naszych rodzinach

·        Dzisiaj rozpoczynamy również 40-godzinne nabożeństwo przed rozpoczęciem Wielkiego Postu. Po Mszach świętych będzie możliwość adoracji Najświętszego Sakramentu. Do Adoracji zapraszam również w miarę możliwości poniedziałek i wtorek w ciągu całego dnia.

·        Dodatkowo w poniedziałek zakończymy adorację Godziną Uwielbienia i Apelem Jasnogórskim od godz. 20.00

·        W środę początek Wielkie Postu, czyli Popielec. Msze święte w tym dniu z obrzędem posypania głowy popiołem o godz. 7.00 i 18.00

·        W Popielec przed kościołem na prośbę ks. abp. Adriana zostanie przeprowadzona zbiórka na pomoc Ukrainie.

·        W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej z modlitwą za zmarłych. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.

·        W przyszłą niedzielę gościć będziemy w naszej parafii ks. Dariusza Kreihsa, budowniczego kościoła MB Różańcowej w Rybniku-Niedobczycach. Kolekta przeznaczona będzie na budowę tego kościoła.

·        Sprzątanie kościoła powierzamy mieszkańcom ul. Pogodnej, nry 41, 43, 43a, 43b, 45, 45a, 45b, 55 i 57

·        Bóg zapłać tym, którzy wczoraj posprzątali kościół i złożyli ofiarę na kwiaty.

·        Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę do Wilna w dniach od 15-go do 20-go lipca. Z planem pielgrzymki i wszystkimi potrzebnymi informacjami można zapoznać się na plakatach. Cena: 200 € plus 950 zł