XI Niedziela Zwykła - 16.06.2024

Zaktualizowano: 5 lip

•         O godz. 15.30 zapraszam na nieszpory niedzielne.

•         Kończymy zapisy na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy. Jeśli jest jeszcze ktoś , kto zdecydował się w ostatniej chwili zapraszam aby jak najszybciej złożyć taką deklarację. Można również zapisać się na Dzień Parafialny na Jasnej Górze we wtorek 2-go lipca. Koszt przejazdu autokarem 50 zł. Wraz z Diakonią Pielgrzymkowa zapraszamy do uczestnictwa.

•         W czwartek zapraszamy na spotkanie przed pielgrzymką do Wilna po Mszy świętej o godzi. 18.45. Na tym spotkaniu będzie można zapłacić pozostałe koszty (200 € )

•         W piątek zapraszam na nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego o godz. 17.30.

•        W sobotę zagoszczą w naszej parafii pielgrzymi z Pszczyny. Orientacyjna godzina ich przyjścia planowana jest ok. 18.00. Osoby które zgłosiły gotowość przenocowania pielgrzymów zostaną poinformowane telefonicznie.

•         Kolekta przyszłej niedzieli będzie przeznaczona na potrzeby Archidiecezji.

Na potrzeby Wydziału Teologicznego UŚ zebraliśmy w ostatnią niedzielę 2770 zł. Bóg zapłać za złożone ofiary!

ZAPOWIEDZI PRZEDŚLUBNE

Sakrament małżeństwa zamierzają zawrzeć:

Artur WITKOWSKI, l. 31, zam. w Borowej Wsi z Sylwią NOWAKOWSKĄ, l. 28, zam. w Tychach

464 wyświetlenia0 komentarzy