top of page

XII Niedziela Zwykła

Zaktualizowano: 5 lip

  •         Dzisiejsza kolekta przeznaczona jest na potrzeby Archidiecezji. Bóg zapłać za złożone ofiary

  •         O godz. 15.30 zapraszam na nieszpory niedzielne.

  •         W poniedziałek zapraszamy na Różaniec Mężczyzn o godz. 20.00.

  •         W czwartek przypada w naszej parafii Wieczysta Adoracja Najświętszego Sakramentu. Początek Adoracji od godz. 8.00. Plan Adoracji wg. ulic w gazetce i na tablicy ogłoszeń.

  •         Również w czwartek zapraszamy na spotkanie organizacyjne przed pieszą pielgrzymką na Jasną Górę po wieczornej Mszy Świętej ok. godz. 18.30. Na tym spotkaniu przećwiczymy też parę nowych pielgrzymkowych pieśni!

  •         W sobotę o godz. 7.00 Msza święta na rozpoczęcie XXI Pielgrzymki pod hasłem „Ty tylko mnie prowadź”. Na Mszę świętą zapraszamy również rodziny pielgrzymów i tych, którzy nie mogą z nami iść. Składanie bagaży na samochód od godz. 6.00.

  •         Ilość wolnych miejsc w autokarze na Dzień Parafialny na Jasnej Górze została wyczerpana. Jeśli ktoś chciałby w nim uczestniczyć, do czego gorąco zachęcamy, to musi postarać się o dojazd we własnym zakresie.  

  •         Od przyszłej niedzieli nie będzie nieszporów niedzielnych i Mszy świętej o godz. 16.00, którą zawieszamy na czas wakacji.

334 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Σχόλια


bottom of page