top of page

XIII Niedziela Zwykła

  •         Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma nieszporów niedzielnych i Mszy świętej o godz. 16.00.

  •         We wtorek zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II o godz. 20.00

  •         W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Zapraszamy na Msze Wotywne o godz. 7.00

  •         Zapisy na odwiedziny chorych w I piątek jak zawsze w zakrystii.

  •         Kolekta przyszłej niedzieli przeznaczona będzie na Stolicę Apostolską czyli tzw.  Świętopietrze, natomiast przed kościołem będzie zbiórka na pomoc parafiom poszkodowanym przez nawałnice, które w ostatnim czasie nawiedziły nasz region.

  •         Wyjazd autokaru na dzień parafialny na Jasnej Górze we wtorek 2.07 o godz. 6.30, a przewidywany powrót ok. godz. 14.30

  •         Z okazji wakacji chcemy zorganizować zajęcia na świeżym powietrzu dla najmłodszych. Będzie trochę malowania kredkami oraz zabaw i gier na świeżym powietrzu. Dlatego zapraszamy dzieci przedszkolne i wczesnoszkolne w czwartek na godz. 16.00

  •         Życzę wszystkim miłego, zdrowego i bezpiecznego wypoczynku! 

352 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page