XIV Niedziela Zwykła

•         Kolekta dzisiejszej niedzieli przeznaczona jest na Stolicę Apostolską czyli tzw.  Świętopietrze, natomiast przed kościołem będzie zbiórka na pomoc parafiom poszkodowanym przez nawałnice, które w ostatnim czasie nawiedziły nasz region.

•         Przypominamy, że w czasie wakacji nie ma nieszporów niedzielnych i Mszy świętej o godz. 16.00.

•         W piątek o 17.30 nabożeństwo do św. ojca Pio.

•         W sobotę po Mszy świętej o godz. 17.45 nabożeństwo do Matki Bożej Fatimskiej oraz procesja z Jej figurą. Serdecznie zapraszam.

•         Dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania naszej parafialnej pielgrzymki na Jasna Górę. Wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym pielgrzymi mieli zapewniony poczęstunek na trasie, całemu zapleczu technicznemu, organizatorom i wszystkim uczestnikom.

•         Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim za złożone różnymi sposobami życzenia urodzinowe, kwiaty i prezenty!

•         Życzę wszystkim miłego, zdrowego i bezpiecznego wypoczynku!