top of page
Odwiedziny Duszpasterskie 2023 / 2024

Ważna informacja! Kolejność numerów nie odpowiada kolejności w jakiej będą odwiedzane domy. Zachowując zwyczaj wcześniejszych lat, kolędować będziemy w odwrotnej kolejności niż w poprzednim roku. 

Uaktualnione 03.01.2024 

Środa 27.12.2023  godz. 16.00

I. ul. Strażacka:  39, 39a, 41, 45, 45c, 45d, 45e, 45j, 51, 52, 52a, 54, 56, 58, 60, 62, 70

II. ul. Strażacka: 53, 53a, 53b, 53c, 64, 66, 68, 68a, 72, 74, 76, 76a, 76b, 76c

Czwartek 28.12.2023  godz. 16.00

I. ul. Strażacka: 4, 5, 7, 7a, 8, 8a, 9, 10, 12, 14, 15, 16, 17, 18, ul. Gliwicka 346

II. ul. Strażacka: 21, 23, 25, 28, 30, 32, 34, 36, 42, 42b, 42c, 42d, 42e, 42g, 47a

Piątek 29.12.2023    godz. 16.00

 I. ul. Strażacka: 27, 29, 33, 33a, 33b, 33d, 35, 37a, 44, 44a, 44b, 44c, 46, 47a, 48, 50, 50a

II. ul. Strażacka: 55a, 59, 63a, 65, 65a, 65b, 67, 78, 82, 86, 90, 92, 94

Sobota 30.12.2023    godz.14.00

I. ul. Polna: 39, 49, 51a, 51b, 55a, 59, 59a, 60, 62, 64, 64a, 66, 70, 72, 72a, 76, 76a, 78

II. ul. Równoległa: 18, 20, 22, 24, 24a, 30, 32, 36, 71, 77, 81, 85, 85a, 85b, 85e, 87, 91, 93, 99

2024

Wtorek 2.01.2024    godz. 16.00

I. ul. Polna: 30, 32, 33, 34, 36, 38, 40, 40b, 42, 44, 46, 48, 50, 50a

II. ul. Polna: 63b, 63f, 65, 67, 67a, 67b, 67e, 67i, 67j, 67k, 69, 71, 74a, 74e, 75, 77, 80, 80c, 82

Środa 3.01.2024    godz. 16.00

I. ul. Równoległa: 6, 16, 29, 31, 35, 39, 43, 43a, 45, 45b, 45c, 47, 49, 55, 61, 65, 67, 69, 75

II. ul. Równoległa: 1, 2a, 3, 5, 5a, 7, 7a, 7c, 7d, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23

Czwartek 4.01.2024    godz. 16.00

I. ul. Polna: 5, 9, 12, 13, 14, 15, 19, 21, 23, 24, 24a, 25, 28, 28a, 28b, 28c, 40a

II. ul. Polna: 81, 83, 83a, 83b, 83c, 85, 87, 89, 90, 90a, 98, 102

Piątek 5.01.2024    godz. 16.00

I. ul. Równoległa: 38, 42, 44, 46, 50, 101, 103, 105, 107, 109, 113, 115, 117, 119, 119b, 119c, 119d, 119e, 121, 123, 125, 127, 129, 133

II. ul. Dąbrowa: 35, 36, 36a, 38c, 39, 40, 42, 50, 51b, 53, 53b, 53e, 53d, 54, 55, 56, 58, 59, 60, 62, 64, 66, 68, 70, 70b, 72

Niedziela 7.01.2023  godz. 14.00

I. ul. Czarnieckiego: 1, 1a, 3, 5, 7, 11, 13, 15, 17, 17a, 18, 19, 20, 21, ul. Pogodna: 14c, 14d, 14f, 14g

II. ul. Czarnieckiego: 23, 25, 29, 31, 33, 37, 38, 41a, 41b, 41c, 42, 43a, 43b, 43c, 50, 51, 51a, 51b, 53, 54 Początek godz. 15.00

Poniedziałek 8.01.2024 godz. 16.00

I. ul. Gliwicka: 267, 281, 293, 295, 297, 319, 323, 327, 329, 329a, 337, 345, 347, 351, 355, 359, 375 ul. Leśna: 2

II. ul. Oświęcimska: 8, 10, 12, 16, 18, 18a, 20, 22, 30, 32, 34, 40, 46, 52, 56,  76, 78, 80, 80a

Wtorek 9.01.2024 godz. 16.00

I. ul. Malinowa: 1, 3, 9, 10, 10a, 12, 14, 16, 17, 18, 20, 21, 23, 26, 27, 32, 33, 34, 35, 37, 41

II. ul. Malinowa: 43, 43a, 43b, 43c, 43d, 44, 45, 47, 49, 51, 52, 53, 54, 55, 58, 58a, 59, 61, 63, 65, 69

Środa 10.01.2024   godz. 16.00

I. ul. Piaskowa: 123, 125, 129, 133, 135, 145, 151, 155, 159, 161, 161b, 165, 167, 169, 171b, 173, 177

II. ul. Pogodna: 24, 26, 26a, 28, 33, 35, 39, 46, 46a, 46b, 46c, 46d, 48, 48a, 48b, 48c, 48d

Czwartek 11.01.2024   godz. 16.00

I. ul. Piaskowa: 179, 179a, 181, 189, 191, 195, 195b, 201, 203, 205, 209, 215, 219, 221, 222

II. ul. Pogodna: 32, 34, 36, 37, 40, 40a, 40b, 41, 42, 42a, 42b, 43, 43a, 43b, 44, 45, 45b, 47, 49, 55, 55a, 55d, 57

Piątek 12.01.2024    godz. 16.00

I. ul. Piwna: 22, 24, 26, 28, 34, 36, 40, 42, 44, 46

II. ul. Dąbrowa: 14d, 14e, 14f, 14h, 14j, 14k, 16, 18, 19, 20, 21, 22, 23, 23a, 24, 25, 26, 28, 28a, 28d, 28j, 30, 32, 34

Sobota 13.01.2024    godz. 14.00

I. ul. Piwna: 2, 2a, 4, 8, 8d, 8e, 10, 12, 14, 16, 18 Początek godz. 13.00

II. ul. Pogodna: 6, 8, 8g, 11a, 12, 15, 16, 17, 18, 21, 22, 23, 23a, 23b, 26, 27, 30

Niedziela 14.01.2024 godz. 14.00

I. ul. Oświęcimska: 57, 59, 59d, 59e, 59g, 59j, 59k, 59l, 59m, 61, 63d, 63e, 65, 67, 69, 69a, 75, 79, 79a, 81

II. ul. Oświęcimska: 1, 9, 13, 17, 21, 21a, 21b, 21c, 21d, 21e, 21f, 21g, 21h, 21j, 21k, 21l, 23, 23a, 23b, 23c, 23d, 23e, 23f, 23g, 23h, 23j, 25, 27, 29a, 31, 33, 37

Poniedziałek 15.01.2024 godz. 16.00

I. ul. Piaskowa: 71, 81, 87, 89, 91, 93, 95, 97, 99, 101, 107, 108, 110, 111, 112, 113, 119, 119a

II. ul. Gliwicka: 300a, 300b, 302, 302a, 304, 304a, 306, 310, 312, 314, 316, 320, 328, 332, 334, 338, 342, 344, 356

Wtorek 16.01.2024    godz.16.00

I.  ul Ziołowa: 7, 7a, 9, 12b, 12c, 12d, 12e, 13, 14, 14f, 15, 16, 16a, 17, 18, 19, 19a, 23, 24

II.  ul. Stokrotek: 1, 3, 4, 6, 7, 10, 11, 12, 15a, 15b,15c, 15d, 17, 21, 23, 25, 31, 33, 35

Środa 17.01.2024   godz.16.00

I. ul. Kukułcza: 2, 4, 5, 8, 10, 11, 12, 13, 14, 16, 18, 19, 21, 22, 26, 27, 30, 32

II. ul. Pogodna: 1, 2, 3a, 4b, 6b, 6c, 6d, 6e, 7, 7a, 7b, 9a

Czwartek 18.01.2024 godz. 16.00

I. ul. Piaskowa: 62, 66, 66b, 66d, 72, 76, 78, 78a, 80, 82

II. ul. Kukułcza: 20b, 20c, 28, 28a i ul. Ciasna: 3, 6, 7, 8, 14 ul. Pogodna 11a

Piątek 19.01.2024    godz. 16.00

I. ul. Ziołowa: 1d, 3, 3a, 5, 5a, 5b, 5c, 5e, 5f, 5h, 5j, 6, 7b ul. Oświęcimska 1b

II. ul. Gliwicka: 266, 268, 270, 270a, 272, 274, 280, 282, 284, 300

Sobota 20.01.2024 godz. 14.00

I. ul. Piaskowa: 34, 36, 40, 42, 44, 46, 49, 50, 50h, 50i, 50k, 51, 53, 58, 58a, 62b

II. ul. Gołębia: 5, 6, 7, 12, 15, 16, 17, 17a, 20, 28, 30, 32, 34

Niedziela 21.01.2024   godz.14.00

I. ul. Piaskowa: 4, 6, 10, 12, 30, 31 ul. Borowa: 2, 3, 5, 7, 8, 11, 13, 14, 15, 16, 17, 21

II. ul. Dąbrowa: 1, 2, 3, 4, 6a, 6b, 7, 8, 8a, 8b, 9, 10, 11, 12, 12b, 13, 14

bottom of page