11 Niedziela Zwykła
- ks. Krzysztof Płonka
- 13 cze
- 1 minut(y) czytania
Dzisiaj 11 Niedziela Zwykła. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.
O godz. 15.30 zapraszamy na niedzielne nieszpory.
O godz. 17.00 zapraszamy na ognisko integracyjne młodszą młodzież z klas 6-8. na terenie lodziarni „Sonia”. Zapraszam również tych ze starszej młodzieży, którzy chcieliby podjąć się zadania liderów-animatorów w przygotowaniu kandydatów do bierzmowania.
W Piątek o 17.30 nabożeństwo do Bożego Miłosierdzia.
W sobotę chciałbym poprosić o pomoc panów dysponujących czasem do pomocy przy pracach gospodarskich przy kościele. Jest potrzeba aby oczyścić i pomalować ławki, które używane są sezonie letnim przed kościołem oraz poskładać drewniany domek narzędziowy. Zapraszam o godz. 9.00.
W zakrystii można zapisać się na wyjazd do Częstochowy we wtorek 30 czerwca na „Dzień Borowski” na Jasnej Górze. Wyjazd o godz. 7.00, koszt przejazdu 80 zł.
W przyszły poniedziałek po Mszy świętej wieczornej zapraszam na krótkie spotkanie organizacyjne rodziców dzieci Pierwszokomunijnych 2027 o godz. 18.30


Komentarze