I Niedziela Wielkiego Postu

Zaktualizowano: 17 lut

·        Gościmy w naszej parafii ks. Grzegorza Szołucha z budującej się parafii MB Różańcowej w Rybniku-Niedobczycach. Kolekta przeznaczona będzie na budowę tego kościoła.

·        W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej z modlitwą za zmarłych. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.

·        W niedzielę zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali o godz. 15.30

·        Bóg zapłać tym, którzy wczoraj posprzątali kościół i złożyli ofiarę. Była to ostatnia kolejka sprzątających według podziału na ulice. Po wysłuchaniu Waszych opinii dotyczących tego tematu, od przyszłego tygodnia o czystość w naszym kościele będą dbały trzy Panie, które wyraziły chęć podjęcia takiej posługi. Dlatego też od czasu do czasu będzie ogłoszona zbiórka na kwiaty, które zazwyczaj kupowali sprzątający oraz na wynagrodzenie dla tych Pań.

·        W przyszłą niedzielę zbiórka na fundusz misyjny Ad Gentes, a kolekta będzie Jałmużną wielkopostną

·        Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę do Wilna w dniach od 15-go do 20-go lipca. Z planem pielgrzymki i wszystkimi potrzebnymi informacjami można zapoznać się na plakatach. Cena: 200 € plus 950 zł