III Niedziela Wielkiego Postu

·        W przyszłą niedzielę rozpoczynamy parafialne Rekolekcje Wielkopostne. Wygłosi je w tym roku ks. dr Wojciech Kamczyk, wykładowca patrologii na Wydziale Teologicznym UŚ. Szczegółowy plan rekolekcji w gazetce. Zapraszam do licznego udziału.

·        W zakrystii (przedsionku kościoła) można nabyć wielkanocne świece i paschaliki Caritas w różnej formie i wielkości.

·        W czwartek (pierwszy czwartek miesiąca) zapraszam do spowiedzi dzieci szkoły podstawowej i młodzież od godziny 17.00.

·        W piątek zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej z modlitwą za zmarłych o godz. 17.15. Zalecki za zmarłych można składać w zakrystii.

·        W niedzielę zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30

·        Nadal poszukujemy osoby do pomocy w zakrystii. Zachęcam aby podjęcia tej posługi chociaż na okres próbny.

·        Serdecznie zapraszam na pielgrzymkę do Wilna w dniach od 15-go do 20-go lipca. Po Mszy świętej o godz. 10.30 można wpłacić zaliczkę w salce parafialnej. Z planem pielgrzymki i wszystkimi potrzebnymi informacjami można zapoznać się na plakatach. Cena: 200 € plus 950 zł

·        Zachęcam do lektury „Gościa Niedzielnego” oraz „Gościa Niedzielnego Ekstra