Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa
- ks. Krzysztof Płonka
- 30 maj
- 1 minut(y) czytania
· Dzisiaj przeżywamy Uroczystość Najświętszej Trójcy. Kolekta przeznaczona jest na potrzeby parafii. Bóg zapłać za złożone na ten cel ofiary.
· Dzisiaj nabożeństwo majowe ostatnie w tym roku o godz. 15.30. Dziękuję wszystkim, którzy brali udział w nabożeństwach majowych w tym dzieciom które zbierały kwiatki dla Matki Bożej. W przyszłą niedzielę czekają na te najwytrwalsze małe nagrody!
· We wtorek o godz. 20.00 zapraszamy na nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
· W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa. Po Mszy o godz. 9.00 wyjdziemy z procesją na ulice naszej parafii. Trasa będzie przebiegać tak jak w latach poprzednich. Również ołtarze będą w tych samych miejscach co w latach poprzednich. O budowę 4 ołtarza proszę rodziców dzieci, które w tym roku przystąpiły do I Komunii Świętej. Zapraszam do licznego udziału w procesji.
Chorych i starszych wiekiem parafian do odwiedzin z posługa sakramentalną w pierwszy piątek można zgłaszać w zakrystii.
· W zakrystii dostępne są deklaracje do zapisu na pieszą pielgrzymkę do Częstochowy, która potrwa od 27 do 30 czerwca. Zapisy do 10 czerwca.


Komentarze